Mistr/ová provozu vodovodní sítě

Popis volné pozice

Provoz vodovodní sítě zajišťuje dodávky pitné vody koncovým odběratelům. Činnosti provozu jsou mimo jiné vyhledávání poruch na síti, zajišťování oprav poruch na vodovodní síti, montáže vodoměrů, realizace vodovodních přípojek a vodovodních řadů, vytyčování sítí, spolupráce s dodavateli při výstavbě a rekonstrukcích a další. Mistr/ová provozu je přímo podřízený vedoucímu provozu vodovodních sítí.

Hlavní pracovní náplň zahrnuje:

  • Organizační zajištění části provozu vodovodní síť (do 10 pracovníků)
  • Přidělování, organizace a kontrola práce podřízených pracovníků
  • Zpracování výkazů práce v ekonomickém softwaru
  • Přípravy nabídek na zhotovení vodovodních přípojek a řadů vč. zajištění realizace
  • Komunikace s vedením obcí

Tato pozice vyžaduje samostatnost, kvalitní organizační schopnosti (vedení týmu 4 -10 pracovníků). Mistr/ová provozu vede jednání se zástupci měst a obcí, komunikuje se zákazníky, rozděluje práci a kontroluje práci podřízených, zodpovídá za kvalitní provoz vodovodní sítě. Pro provoz vodovodní sítě jsou nutné technické znalosti, smysl pro zodpovědnost, schopnost rychle se rozhodovat a nutnou znalost práce na PC. Praxe v oboru výhodou.

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny zdravotního volna
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • Výhodné tarify mobilních operátorů pro rodinné příslušníky
  • Služební mobilní telefon a notebook
  • Místo výkonu práce: Kolín, příp. Kostelec nad Černými lesy

Požadujeme:

  • Organizační schopnosti
  • Komunikační schopnosti: jednání se zástupci měst a obcí a jednání se zákazníky
  • Znalost práce na PC
  • Praxe v oboru výhodou
  • Technické znalosti
  • Smysl pro zodpovědnost, schopnost se rychle rozhodovat
  • Řidičský průkaz skupiny B

Prosím zašlete svůj životopis, pokud Vás nabídka zaujala.

Zaujalo vás toto místo? Napište nám

Unique Selling Propositon

  • Jistota a stabilita
  • Profesionalita
  • Spolehlivost a spokojení zákazníci
  • Týmová spolupráce